Derine İnmeyen, Yüzeyde Kalan bulmacada nedir?

Derine İnmeyen, Yüzeyde Kalan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Derine İnmeyen, Yüzeyde Kalan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Derine İnmeyen, Yüzeyde Kalan“ sorusuna cevap olarak “SATHİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

derine i̇nmeyen yüzeyde kalan, bulmaca sözlüğü 'derine i̇nmeyen yüzeyde kalan', sözlükte derine i̇nmeyen yüzeyde kalan ne, derine i̇nmeyen yüzeyde kalan açıklaması, bulmaca derine i̇nmeyen yüzeyde kalan, derine i̇nmeyen yüzeyde kalan nedir, sözlükte derine i̇nmeyen yüzeyde kalan, bulmaca soruları derine i̇nmeyen yüzeyde kalan, derine i̇nmeyen yüzeyde kalan tanımı, bulmacada derine i̇nmeyen yüzeyde kalan, sözlük derine i̇nmeyen yüzeyde kalan, bulmaca çözümü derine i̇nmeyen yüzeyde kalan, derine i̇nmeyen yüzeyde kalan ne demek