Deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal, ve venülle bulmacada nedir?

Deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal, ve venülle“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal, ve venülle” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal, ve venülle“ sorusuna cevap olarak “TELENJEKTAZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle ne demek, bulmaca soruları deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle, bulmaca çözümü deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle, sözlükte deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle, bulmaca sözlüğü 'deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle', bulmacada deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle, sözlük deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle, deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle açıklaması, sözlükte deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle ne, bulmaca deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle, deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle, deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle tanımı, deride veya mukozalarda kırmızı lekeler şeklinde görülen kılcal ve venülle nedir