Deprem, Zelzele, Yer Sarsıntısı bulmacada nedir?

Deprem, Zelzele, Yer Sarsıntısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deprem, Zelzele, Yer Sarsıntısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deprem, Zelzele, Yer Sarsıntısı“ sorusuna cevap olarak “ARAKET”, “BUMEHEN”, “SİSMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'deprem zelzele yer sarsıntısı', bulmaca çözümü deprem zelzele yer sarsıntısı, bulmacada deprem zelzele yer sarsıntısı, bulmaca deprem zelzele yer sarsıntısı, sözlükte deprem zelzele yer sarsıntısı ne, deprem zelzele yer sarsıntısı, deprem zelzele yer sarsıntısı ne demek, bulmaca soruları deprem zelzele yer sarsıntısı, sözlükte deprem zelzele yer sarsıntısı, deprem zelzele yer sarsıntısı nedir, sözlük deprem zelzele yer sarsıntısı, deprem zelzele yer sarsıntısı açıklaması, deprem zelzele yer sarsıntısı tanımı