Depolama bölümü için her dosyaya ait adı, yeri, boyutu, yazılım veya son dü bulmacada nedir?

Depolama bölümü için her dosyaya ait adı, yeri, boyutu, yazılım veya son dü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Depolama bölümü için her dosyaya ait adı, yeri, boyutu, yazılım veya son dü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Depolama bölümü için her dosyaya ait adı, yeri, boyutu, yazılım veya son dü“ sorusuna cevap olarak “DİRECTORY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü, bulmaca soruları depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü, depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü ne demek, depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü tanımı, bulmaca çözümü depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü, depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü açıklaması, sözlükte depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü, bulmaca depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü, sözlükte depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü ne, depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü nedir, bulmacada depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü, bulmaca sözlüğü 'depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü', sözlük depolama bölümü için her dosyaya ait adı yeri boyutu yazılım veya son dü