Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe, Yuvarlak Taneli, Tatlı Bir Üzüm Çesidi bulmacada nedir?

Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe, Yuvarlak Taneli, Tatlı Bir Üzüm Çesidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe, Yuvarlak Taneli, Tatlı Bir Üzüm Çesidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe, Yuvarlak Taneli, Tatlı Bir Üzüm Çesidi“ sorusuna cevap olarak “NARINÇ”, “NARİÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

sözlük denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi, bulmaca çözümü denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi, denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi nedir, denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi açıklaması, sözlükte denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi, denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi ne demek, denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi, denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi tanımı, bulmaca denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi, bulmacada denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi, bulmaca soruları denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi, sözlükte denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi ne, bulmaca sözlüğü 'denizli yöresinde yetişen pembe yuvarlak taneli tatlı bir üzüm çesidi'