Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe Renkli, Yuvarlak Taneli, İnce Kabuklu Bir bulmacada nedir?

Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe Renkli, Yuvarlak Taneli, İnce Kabuklu Bir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe Renkli, Yuvarlak Taneli, İnce Kabuklu Bir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizli Yöresinde Yetişen, Pembe Renkli, Yuvarlak Taneli, İnce Kabuklu Bir“ sorusuna cevap olarak “KIZYANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlük denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir, denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir tanımı, denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir açıklaması, bulmaca çözümü denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir, bulmaca denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir, bulmacada denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir, denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir ne demek, sözlükte denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir, bulmaca sözlüğü 'denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir', denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir, denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir nedir, sözlükte denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir ne, bulmaca soruları denizli yöresinde yetişen pembe renkli yuvarlak taneli i̇nce kabuklu bir