Denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar, su yuvarı bulmacada nedir?

Denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar, su yuvarı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar, su yuvarı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar, su yuvarı“ sorusuna cevap olarak “HİDROSFER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı, sözlükte denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı ne, bulmacada denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı, bulmaca çözümü denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı, bulmaca sözlüğü 'denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı', bulmaca denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı, sözlük denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı, denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı tanımı, denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı açıklaması, denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı, sözlükte denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı, denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı ne demek, denizlerin yeryüzünde oluşturduğu yuvar su yuvarı nedir