Deniz, dipsiz derinlik; su tanrısı Enki’nin evi bulmacada nedir?

Deniz, dipsiz derinlik; su tanrısı Enki’nin evi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deniz, dipsiz derinlik; su tanrısı Enki’nin evi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deniz, dipsiz derinlik; su tanrısı Enki’nin evi“ sorusuna cevap olarak “ABZU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi, sözlükte deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi ne, deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi nedir, bulmaca çözümü deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi, bulmaca sözlüğü 'deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi', sözlükte deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi, deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi ne demek, deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi tanımı, sözlük deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi, bulmaca soruları deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi, bulmacada deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi, deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi açıklaması, deniz dipsiz derinlik; su tanrısı enki’nin evi