Deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamış,ancak doğrulanacağı umulan bulmacada nedir?

Deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamış,ancak doğrulanacağı umulan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamış,ancak doğrulanacağı umulan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamış,ancak doğrulanacağı umulan“ sorusuna cevap olarak “HİPOTEZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan, deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan ne demek, bulmaca sözlüğü 'deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan', sözlükte deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan, bulmaca deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan, deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan, bulmacada deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan, bulmaca soruları deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan, deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan tanımı, sözlük deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan, deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan nedir, deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan açıklaması, sözlükte deneylerle henüz yeterli derecede doğrulanmamışancak doğrulanacağı umulan ne