Deliorman, Dobruca, Besarabya ve Ukrayna’da oturan Hıristiyan Ortodoks Türk bulmacada nedir?

Deliorman, Dobruca, Besarabya ve Ukrayna’da oturan Hıristiyan Ortodoks Türk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deliorman, Dobruca, Besarabya ve Ukrayna’da oturan Hıristiyan Ortodoks Türk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deliorman, Dobruca, Besarabya ve Ukrayna’da oturan Hıristiyan Ortodoks Türk“ sorusuna cevap olarak “GAGAVUZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk, deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk, sözlük deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk, deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk ne demek, deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk tanımı, deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk açıklaması, bulmaca çözümü deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk, sözlükte deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk, bulmaca sözlüğü 'deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk', bulmacada deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk, sözlükte deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk ne, bulmaca soruları deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk, deliorman dobruca besarabya ve ukrayna’da oturan hıristiyan ortodoks türk nedir