Deliorman, Dobruca, Besarabya Ve Ukrayna'da Oturan Hıristiyan Ortodoks Türklere Verilen Ad bulmacada nedir?

Deliorman, Dobruca, Besarabya Ve Ukrayna'da Oturan Hıristiyan Ortodoks Türklere Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deliorman, Dobruca, Besarabya Ve Ukrayna'da Oturan Hıristiyan Ortodoks Türklere Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deliorman, Dobruca, Besarabya Ve Ukrayna'da Oturan Hıristiyan Ortodoks Türklere Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “GAGAVUZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı90

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad', bulmacada deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad, deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad tanımı, sözlük deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad, sözlükte deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad, sözlükte deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad ne, deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad, deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad açıklaması, deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad nedir, bulmaca deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad, bulmaca soruları deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad, deliorman dobruca besarabya ve ukraynada oturan hıristiyan ortodoks türklere verilen ad ne demek