Delikleri İri Olan Elekler, Kalburlar bulmacada nedir?

Delikleri İri Olan Elekler, Kalburlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Delikleri İri Olan Elekler, Kalburlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Delikleri İri Olan Elekler, Kalburlar“ sorusuna cevap olarak “GARABİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte delikleri i̇ri olan elekler kalburlar ne, delikleri i̇ri olan elekler kalburlar tanımı, bulmaca sözlüğü 'delikleri i̇ri olan elekler kalburlar', bulmacada delikleri i̇ri olan elekler kalburlar, delikleri i̇ri olan elekler kalburlar, delikleri i̇ri olan elekler kalburlar nedir, bulmaca soruları delikleri i̇ri olan elekler kalburlar, delikleri i̇ri olan elekler kalburlar açıklaması, sözlük delikleri i̇ri olan elekler kalburlar, bulmaca delikleri i̇ri olan elekler kalburlar, sözlükte delikleri i̇ri olan elekler kalburlar, bulmaca çözümü delikleri i̇ri olan elekler kalburlar, delikleri i̇ri olan elekler kalburlar ne demek