Dekorasyon Amacıyla Kullanılan Nesne bulmacada nedir?

Dekorasyon Amacıyla Kullanılan Nesne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dekorasyon Amacıyla Kullanılan Nesne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dekorasyon Amacıyla Kullanılan Nesne“ sorusuna cevap olarak “BALON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dekorasyon amacıyla kullanılan nesne ne, bulmaca sözlüğü 'dekorasyon amacıyla kullanılan nesne', dekorasyon amacıyla kullanılan nesne nedir, bulmaca çözümü dekorasyon amacıyla kullanılan nesne, sözlükte dekorasyon amacıyla kullanılan nesne, bulmaca soruları dekorasyon amacıyla kullanılan nesne, sözlük dekorasyon amacıyla kullanılan nesne, bulmacada dekorasyon amacıyla kullanılan nesne, dekorasyon amacıyla kullanılan nesne, dekorasyon amacıyla kullanılan nesne ne demek, dekorasyon amacıyla kullanılan nesne tanımı, dekorasyon amacıyla kullanılan nesne açıklaması, bulmaca dekorasyon amacıyla kullanılan nesne