Değirmen Taşının Ortasında Bulunan Ve Onu Döndüren Demir, Haç Şeklindeki Aygıt bulmacada nedir?

Değirmen Taşının Ortasında Bulunan Ve Onu Döndüren Demir, Haç Şeklindeki Aygıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Değirmen Taşının Ortasında Bulunan Ve Onu Döndüren Demir, Haç Şeklindeki Aygıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Değirmen Taşının Ortasında Bulunan Ve Onu Döndüren Demir, Haç Şeklindeki Aygıt“ sorusuna cevap olarak “BALTANCIK”, “BALTANCUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt ne demek, değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt, bulmacada değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt, sözlükte değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt ne, değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt açıklaması, değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt nedir, bulmaca soruları değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt, değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt tanımı, sözlükte değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt, sözlük değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt, bulmaca değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt, bulmaca çözümü değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt, bulmaca sözlüğü 'değirmen taşının ortasında bulunan ve onu döndüren demir haç şeklindeki aygıt'