Dar bir çevreye özgü dil, argo bulmacada nedir?

Dar bir çevreye özgü dil, argo“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dar bir çevreye özgü dil, argo” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dar bir çevreye özgü dil, argo“ sorusuna cevap olarak “JARGON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dar bir çevreye özgü dil argo', dar bir çevreye özgü dil argo nedir, bulmaca çözümü dar bir çevreye özgü dil argo, sözlük dar bir çevreye özgü dil argo, bulmaca dar bir çevreye özgü dil argo, sözlükte dar bir çevreye özgü dil argo ne, dar bir çevreye özgü dil argo tanımı, dar bir çevreye özgü dil argo, dar bir çevreye özgü dil argo açıklaması, sözlükte dar bir çevreye özgü dil argo, bulmaca soruları dar bir çevreye özgü dil argo, bulmacada dar bir çevreye özgü dil argo, dar bir çevreye özgü dil argo ne demek