Dar Ve Kapalı Yerlerde Duyulan Kaygı Veya Korku, Kapalı Yer Korkusu bulmacada nedir?

Dar Ve Kapalı Yerlerde Duyulan Kaygı Veya Korku, Kapalı Yer Korkusu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dar Ve Kapalı Yerlerde Duyulan Kaygı Veya Korku, Kapalı Yer Korkusu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dar Ve Kapalı Yerlerde Duyulan Kaygı Veya Korku, Kapalı Yer Korkusu“ sorusuna cevap olarak “KLOSTROFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu açıklaması, dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu, bulmaca çözümü dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu, bulmaca dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu, dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu ne demek, bulmacada dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu, bulmaca soruları dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu, dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu nedir, bulmaca sözlüğü 'dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu', sözlükte dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu ne, sözlükte dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu, sözlük dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu, dar ve kapalı yerlerde duyulan kaygı veya korku kapalı yer korkusu tanımı