Damla Damla Akıtma, Damlatma bulmacada nedir?

Damla Damla Akıtma, Damlatma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Damla Damla Akıtma, Damlatma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Damla Damla Akıtma, Damlatma“ sorusuna cevap olarak “İSTIKTAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

damla damla akıtma damlatma nedir, damla damla akıtma damlatma açıklaması, bulmaca çözümü damla damla akıtma damlatma, bulmacada damla damla akıtma damlatma, sözlükte damla damla akıtma damlatma ne, damla damla akıtma damlatma tanımı, sözlük damla damla akıtma damlatma, damla damla akıtma damlatma, sözlükte damla damla akıtma damlatma, bulmaca sözlüğü 'damla damla akıtma damlatma', damla damla akıtma damlatma ne demek, bulmaca damla damla akıtma damlatma, bulmaca soruları damla damla akıtma damlatma