Dam ustalarının kullandığı, başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, bulmacada nedir?

Dam ustalarının kullandığı, başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dam ustalarının kullandığı, başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dam ustalarının kullandığı, başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri,“ sorusuna cevap olarak “BARDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri tanımı, bulmacada dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, sözlükte dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, sözlükte dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri ne, bulmaca sözlüğü 'dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri', bulmaca soruları dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri açıklaması, sözlük dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, bulmaca çözümü dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri, dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri ne demek, dam ustalarının kullandığı başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri nedir