Daha çok Tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen, şifalı bir bitki bulmacada nedir?

Daha çok Tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen, şifalı bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Daha çok Tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen, şifalı bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Daha çok Tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen, şifalı bir bitki“ sorusuna cevap olarak “MUJONSO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki ne demek, sözlükte daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki ne, bulmaca soruları daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki, bulmaca çözümü daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki, daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki açıklaması, daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki, bulmaca daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki, bulmaca sözlüğü 'daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki', daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki tanımı, daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki nedir, bulmacada daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki, sözlük daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki, sözlükte daha çok tanzanya’da yetişen ve “acıyaprak” da denilen şifalı bir bitki