Dağ ve tepelerde sınırlanmış, suları aynı deniz, göle ve ırmağa akan bölge bulmacada nedir?

Dağ ve tepelerde sınırlanmış, suları aynı deniz, göle ve ırmağa akan bölge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dağ ve tepelerde sınırlanmış, suları aynı deniz, göle ve ırmağa akan bölge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dağ ve tepelerde sınırlanmış, suları aynı deniz, göle ve ırmağa akan bölge“ sorusuna cevap olarak “HAVZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge, dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge nedir, dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge ne demek, sözlük dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge, dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge, bulmacada dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge, bulmaca soruları dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge, sözlükte dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge ne, dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge tanımı, bulmaca sözlüğü 'dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge', sözlükte dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge, dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge açıklaması, bulmaca çözümü dağ ve tepelerde sınırlanmış suları aynı deniz göle ve ırmağa akan bölge