DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik bulmacada nedir?

DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik“ sorusuna cevap olarak “TİMİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik açıklaması, dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik ne demek, dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik tanımı, bulmaca soruları dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, bulmaca çözümü dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, bulmaca sözlüğü 'dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik', dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik nedir, sözlük dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, sözlükte dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik ne, bulmaca dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, sözlükte dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, bulmacada dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik