DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik bulmacada nedir?

DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “DNA yapısında bulunan, primidin grubundan organik bir bileşik“ sorusuna cevap olarak “TİMİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmacada dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik açıklaması, dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik tanımı, dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, sözlük dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, sözlükte dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, bulmaca çözümü dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, sözlükte dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik ne, bulmaca dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik, dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik ne demek, bulmaca sözlüğü 'dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik', dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik nedir, bulmaca soruları dna yapısında bulunan primidin grubundan organik bir bileşik