Dıştan Bir Yaprak Tütün Parçasıyla Sargılanan, Yuvarlak Küçük Puro bulmacada nedir?

Dıştan Bir Yaprak Tütün Parçasıyla Sargılanan, Yuvarlak Küçük Puro“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dıştan Bir Yaprak Tütün Parçasıyla Sargılanan, Yuvarlak Küçük Puro” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dıştan Bir Yaprak Tütün Parçasıyla Sargılanan, Yuvarlak Küçük Puro“ sorusuna cevap olarak “SİGARİLLO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro, sözlükte dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro, dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro, sözlükte dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro ne, bulmaca sözlüğü 'dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro', dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro açıklaması, dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro ne demek, bulmaca soruları dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro, dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro nedir, sözlük dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro, dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro tanımı, bulmaca çözümü dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro, bulmacada dıştan bir yaprak tütün parçasıyla sargılanan yuvarlak küçük puro