Düşey direkler üzerine, koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş bulmacada nedir?

Düşey direkler üzerine, koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Düşey direkler üzerine, koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Düşey direkler üzerine, koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş“ sorusuna cevap olarak “BARPARALEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş, bulmaca soruları düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş, düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş nedir, bulmaca sözlüğü 'düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş', sözlükte düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş ne, düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş ne demek, düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş, bulmacada düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş, düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş tanımı, sözlük düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş, sözlükte düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş, düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş açıklaması, bulmaca çözümü düşey direkler üzerine koşut olarak tutturulmuş iki tahta çubuktan oluşmuş