Dövülmüş sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos bulmacada nedir?

Dövülmüş sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dövülmüş sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dövülmüş sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos“ sorusuna cevap olarak “AYOLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos açıklaması, dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos ne demek, sözlükte dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos ne, bulmacada dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos nedir, dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos tanımı, bulmaca sözlüğü 'dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos', dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, sözlük dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, bulmaca soruları dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, bulmaca çözümü dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, bulmaca dövülmüş sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos