Döllenmiş yumurtaya, gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s bulmacada nedir?

Döllenmiş yumurtaya, gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Döllenmiş yumurtaya, gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Döllenmiş yumurtaya, gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s“ sorusuna cevap olarak “EMBRİYO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s nedir, sözlük döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s, bulmaca döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s, döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s, bulmacada döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s, sözlükte döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s ne, bulmaca çözümü döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s, bulmaca sözlüğü 'döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s', sözlükte döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s, döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s tanımı, döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s açıklaması, döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s ne demek, bulmaca soruları döllenmiş yumurtaya gelişmeye başladığı andan cenin olmasına kadar geçen s