Döllenmesiz üreme, döllenmesiz çoğalma bulmacada nedir?

Döllenmesiz üreme, döllenmesiz çoğalma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Döllenmesiz üreme, döllenmesiz çoğalma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Döllenmesiz üreme, döllenmesiz çoğalma“ sorusuna cevap olarak “PARTENOJENEZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma, döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma nedir, bulmaca sözlüğü 'döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma', bulmaca döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma, döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma ne demek, döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma açıklaması, bulmaca çözümü döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma, döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma tanımı, bulmaca soruları döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma, sözlük döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma, bulmacada döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma, sözlükte döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma ne, döllenmesiz üreme döllenmesiz çoğalma