Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl veya yün dokuma bulmacada nedir?

Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl veya yün dokuma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl veya yün dokuma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl veya yün dokuma“ sorusuna cevap olarak “KİLİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı91

Anahtar Kelimeler:

bulmaca döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma nedir, sözlükte döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma ne, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma ne demek, bulmaca sözlüğü 'döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma', bulmacada döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma, sözlükte döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma, sözlük döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma tanımı, bulmaca soruları döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma, bulmaca çözümü döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl veya yün dokuma açıklaması