Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl bulmacada nedir?

Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Döşeme, divan gibi yerlere serilen, genellikle desenli, havasız, kalın, kıl“ sorusuna cevap olarak “KİLİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl tanımı, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl nedir, bulmaca çözümü döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl, bulmacada döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl açıklaması, döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl, bulmaca soruları döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl, sözlükte döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl, sözlükte döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl ne, sözlük döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl, bulmaca sözlüğü 'döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl', döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl ne demek, bulmaca döşeme divan gibi yerlere serilen genellikle desenli havasız kalın kıl