D vitamini eksikliğinin neden olduğu, çocuklarda görülen bir hastalık bulmacada nedir?

D vitamini eksikliğinin neden olduğu, çocuklarda görülen bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “D vitamini eksikliğinin neden olduğu, çocuklarda görülen bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “D vitamini eksikliğinin neden olduğu, çocuklarda görülen bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “RAŞİTİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

sözlükte d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık ne, d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık tanımı, bulmaca çözümü d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık, d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık açıklaması, bulmaca soruları d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık, d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık, d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık nedir, bulmaca d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık, d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık ne demek, bulmacada d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık, sözlükte d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'd vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık', sözlük d vitamini eksikliğinin neden olduğu çocuklarda görülen bir hastalık