Ciddi işlerle uğraşmayan, havai bulmacada nedir?

Ciddi işlerle uğraşmayan, havai“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ciddi işlerle uğraşmayan, havai” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ciddi işlerle uğraşmayan, havai“ sorusuna cevap olarak “YELEKE”, “YELEKEYELEME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ciddi işlerle uğraşmayan havai, bulmaca soruları ciddi işlerle uğraşmayan havai, ciddi işlerle uğraşmayan havai tanımı, ciddi işlerle uğraşmayan havai açıklaması, ciddi işlerle uğraşmayan havai nedir, bulmacada ciddi işlerle uğraşmayan havai, sözlük ciddi işlerle uğraşmayan havai, sözlükte ciddi işlerle uğraşmayan havai ne, bulmaca sözlüğü 'ciddi işlerle uğraşmayan havai', sözlükte ciddi işlerle uğraşmayan havai, bulmaca ciddi işlerle uğraşmayan havai, ciddi işlerle uğraşmayan havai, ciddi işlerle uğraşmayan havai ne demek