Cerrahide, bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad bulmacada nedir?

Cerrahide, bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cerrahide, bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cerrahide, bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad“ sorusuna cevap olarak “İSPATULA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

sözlük cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad, cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad nedir, sözlükte cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad ne, cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad, bulmaca çözümü cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad, bulmaca soruları cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad, bulmacada cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad, bulmaca sözlüğü 'cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad', bulmaca cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad, cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad ne demek, cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad tanımı, sözlükte cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad, cerrahide bir maddeyi kazımaya yarayan bıçak biçiminde araca verilen ad açıklaması