Cerasus avium olarak tanımlanan,gülgillerden bir meyve ağacı. bulmacada nedir?

Cerasus avium olarak tanımlanan,gülgillerden bir meyve ağacı.“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cerasus avium olarak tanımlanan,gülgillerden bir meyve ağacı.” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cerasus avium olarak tanımlanan,gülgillerden bir meyve ağacı.“ sorusuna cevap olarak “KİRAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı., bulmacada cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı., cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı. nedir, cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı. açıklaması, cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı., sözlükte cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı. ne, sözlükte cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı., bulmaca çözümü cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı., cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı. ne demek, cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı. tanımı, bulmaca sözlüğü 'cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı.', bulmaca soruları cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı., sözlük cerasus avium olarak tanımlanangülgillerden bir meyve ağacı.