Cava Adası'nın Ortasında, Dünyanın En Büyük Buda'cı Anıtlarından Biri bulmacada nedir?

Cava Adası'nın Ortasında, Dünyanın En Büyük Buda'cı Anıtlarından Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cava Adası'nın Ortasında, Dünyanın En Büyük Buda'cı Anıtlarından Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cava Adası'nın Ortasında, Dünyanın En Büyük Buda'cı Anıtlarından Biri“ sorusuna cevap olarak “BOROBODUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri, cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri tanımı, bulmaca cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri, bulmaca çözümü cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri, cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri, sözlük cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri, cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri açıklaması, bulmacada cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri, sözlükte cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri, bulmaca sözlüğü 'cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri', cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri nedir, sözlükte cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri ne, cava adasının ortasında dünyanın en büyük budacı anıtlarından biri ne demek