Castanea sativa olarak tanımlanan, kayıngillerden, ılıman iklimlerde yetişe bulmacada nedir?

Castanea sativa olarak tanımlanan, kayıngillerden, ılıman iklimlerde yetişe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Castanea sativa olarak tanımlanan, kayıngillerden, ılıman iklimlerde yetişe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Castanea sativa olarak tanımlanan, kayıngillerden, ılıman iklimlerde yetişe“ sorusuna cevap olarak “KESTANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe', bulmaca çözümü castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe, sözlükte castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe ne, castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe açıklaması, castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe tanımı, castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe, sözlükte castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe, bulmacada castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe, bulmaca castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe, castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe ne demek, sözlük castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe, bulmaca soruları castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe, castanea sativa olarak tanımlanan kayıngillerden ılıman iklimlerde yetişe nedir