Cassia olarak tanımlanan, baklagillerden, sıcak bölgelerde yetişen, bir çok bulmacada nedir?

Cassia olarak tanımlanan, baklagillerden, sıcak bölgelerde yetişen, bir çok“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cassia olarak tanımlanan, baklagillerden, sıcak bölgelerde yetişen, bir çok” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cassia olarak tanımlanan, baklagillerden, sıcak bölgelerde yetişen, bir çok“ sorusuna cevap olarak “SİNAMEKİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok tanımı, bulmaca cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok, cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok ne demek, sözlük cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok, bulmacada cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok, sözlükte cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok, bulmaca sözlüğü 'cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok', sözlükte cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok ne, cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok nedir, bulmaca çözümü cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok, bulmaca soruları cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok, cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok açıklaması, cassia olarak tanımlanan baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir çok