Cannabis sativa olarak tanımlanan,kendirgillerden,sapındaki liflerden halat bulmacada nedir?

Cannabis sativa olarak tanımlanan,kendirgillerden,sapındaki liflerden halat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Cannabis sativa olarak tanımlanan,kendirgillerden,sapındaki liflerden halat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Cannabis sativa olarak tanımlanan,kendirgillerden,sapındaki liflerden halat“ sorusuna cevap olarak “KENEVİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat, sözlükte cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat, bulmaca cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat, cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat nedir, sözlükte cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat ne, bulmacada cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat, cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat tanımı, bulmaca çözümü cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat, cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat ne demek, cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat, cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat açıklaması, bulmaca soruları cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat, bulmaca sözlüğü 'cannabis sativa olarak tanımlanankendirgillerdensapındaki liflerden halat'