C vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık, zayıflık ve diş etler bulmacada nedir?

C vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık, zayıflık ve diş etler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “C vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık, zayıflık ve diş etler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “C vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık, zayıflık ve diş etler“ sorusuna cevap olarak “İSKORBÜT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler, c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler, bulmacada c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler, bulmaca soruları c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler, bulmaca çözümü c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler, bulmaca c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler, c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler nedir, c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler ne demek, sözlük c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler, bulmaca sözlüğü 'c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler', sözlükte c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler ne, c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler tanımı, c vitamini eksikliğinden ileri gelen ve dermansızlık zayıflık ve diş etler açıklaması