Burun boşluğunun yanında, buruna komşu bulmacada nedir?

Burun boşluğunun yanında, buruna komşu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burun boşluğunun yanında, buruna komşu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burun boşluğunun yanında, buruna komşu“ sorusuna cevap olarak “PARANAZAL”, “RİNİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte burun boşluğunun yanında buruna komşu, burun boşluğunun yanında buruna komşu tanımı, burun boşluğunun yanında buruna komşu açıklaması, sözlük burun boşluğunun yanında buruna komşu, burun boşluğunun yanında buruna komşu, bulmaca burun boşluğunun yanında buruna komşu, bulmaca çözümü burun boşluğunun yanında buruna komşu, bulmaca sözlüğü 'burun boşluğunun yanında buruna komşu', bulmacada burun boşluğunun yanında buruna komşu, bulmaca soruları burun boşluğunun yanında buruna komşu, burun boşluğunun yanında buruna komşu nedir, burun boşluğunun yanında buruna komşu ne demek, sözlükte burun boşluğunun yanında buruna komşu ne