Burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad bulmacada nedir?

Burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad“ sorusuna cevap olarak “ÖSTAKİ”, “PARANAZAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad, sözlük burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad, bulmaca çözümü burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad, burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad, burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad ne demek, burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad nedir, burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad açıklaması, bulmaca burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad, sözlükte burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad ne, bulmaca sözlüğü 'burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad', bulmaca soruları burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad, burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad tanımı, bulmacada burun boşluğu ile orta kulağı birleştiren boru biçimindeki yola verilen ad