Buruşuk Kabuklu, Üzeri İnce Çizgili, Boz Renkli Bir Çeşit Uzun Hıyar bulmacada nedir?

Buruşuk Kabuklu, Üzeri İnce Çizgili, Boz Renkli Bir Çeşit Uzun Hıyar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 5 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buruşuk Kabuklu, Üzeri İnce Çizgili, Boz Renkli Bir Çeşit Uzun Hıyar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buruşuk Kabuklu, Üzeri İnce Çizgili, Boz Renkli Bir Çeşit Uzun Hıyar“ sorusuna cevap olarak “ACCOR”, “ACIR”, “ACIRGICIR”, “ACURE”, “ACURUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar, bulmaca soruları buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar, bulmacada buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar, buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar nedir, sözlükte buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar ne, sözlük buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar, buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar ne demek, buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar açıklaması, buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar tanımı, sözlükte buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar, bulmaca sözlüğü 'buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar', buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar, bulmaca buruşuk kabuklu üzeri i̇nce çizgili boz renkli bir çeşit uzun hıyar