Bursa'nın Nilüfer İlçesinde, Türkiye'nin En Uzun Mağaralarından Biri bulmacada nedir?

Bursa'nın Nilüfer İlçesinde, Türkiye'nin En Uzun Mağaralarından Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bursa'nın Nilüfer İlçesinde, Türkiye'nin En Uzun Mağaralarından Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bursa'nın Nilüfer İlçesinde, Türkiye'nin En Uzun Mağaralarından Biri“ sorusuna cevap olarak “AYVA İNİ”, “AYVAİNİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri ne demek, bulmaca bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri, bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri açıklaması, bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri nedir, sözlükte bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri, bulmaca soruları bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri, sözlük bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri, bulmacada bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri, bulmaca sözlüğü 'bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri', bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri, bulmaca çözümü bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri, sözlükte bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri ne, bursanın nilüfer i̇lçesinde türkiyenin en uzun mağaralarından biri tanımı