Burdur, Isparta Ve Mersin Yöresine Özgü, Şaraplık Bir Üzüm Cinsi bulmacada nedir?

Burdur, Isparta Ve Mersin Yöresine Özgü, Şaraplık Bir Üzüm Cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Burdur, Isparta Ve Mersin Yöresine Özgü, Şaraplık Bir Üzüm Cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Burdur, Isparta Ve Mersin Yöresine Özgü, Şaraplık Bir Üzüm Cinsi“ sorusuna cevap olarak “DİMİTRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi nedir, bulmacada burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi, burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi, sözlük burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi, bulmaca soruları burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi, bulmaca sözlüğü 'burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi', burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi açıklaması, bulmaca çözümü burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi, sözlükte burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi ne, bulmaca burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi, sözlükte burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi, burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi tanımı, burdur isparta ve mersin yöresine özgü şaraplık bir üzüm cinsi ne demek