Bunaltma, tedirgin etme, baş ağrıtma bulmacada nedir?

Bunaltma, tedirgin etme, baş ağrıtma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bunaltma, tedirgin etme, baş ağrıtma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bunaltma, tedirgin etme, baş ağrıtma“ sorusuna cevap olarak “İZAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma açıklaması, bulmacada bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma, bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma ne demek, sözlükte bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma ne, bulmaca sözlüğü 'bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma', sözlükte bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma, bulmaca bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma, bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma nedir, bulmaca çözümü bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma, bulmaca soruları bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma, bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma tanımı, sözlük bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma, bunaltma tedirgin etme baş ağrıtma