Bulgur, yarma dövülen dibek taşı bulmacada nedir?

Bulgur, yarma dövülen dibek taşı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bulgur, yarma dövülen dibek taşı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bulgur, yarma dövülen dibek taşı“ sorusuna cevap olarak “BURGULCEŞİŞ”, “SETEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulgur yarma dövülen dibek taşı, sözlük bulgur yarma dövülen dibek taşı, bulgur yarma dövülen dibek taşı nedir, bulmaca bulgur yarma dövülen dibek taşı, bulmaca soruları bulgur yarma dövülen dibek taşı, bulgur yarma dövülen dibek taşı tanımı, bulmaca çözümü bulgur yarma dövülen dibek taşı, bulmacada bulgur yarma dövülen dibek taşı, bulgur yarma dövülen dibek taşı ne demek, bulgur yarma dövülen dibek taşı açıklaması, sözlükte bulgur yarma dövülen dibek taşı ne, bulmaca sözlüğü 'bulgur yarma dövülen dibek taşı', sözlükte bulgur yarma dövülen dibek taşı