Bulgur, biber, soğan,domates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek bulmacada nedir?

Bulgur, biber, soğan,domates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bulgur, biber, soğan,domates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bulgur, biber, soğan,domates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek“ sorusuna cevap olarak “BAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek, bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek açıklaması, bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek, bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek nedir, bulmacada bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek, bulmaca soruları bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek, bulmaca çözümü bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek, sözlükte bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek ne, bulmaca sözlüğü 'bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek', sözlükte bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek, sözlük bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek, bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek ne demek, bulgur biber soğandomates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek tanımı