Bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan, bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek bulmacada nedir?

Bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan, bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan, bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan, bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek“ sorusuna cevap olarak “LEPE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek, bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek açıklaması, sözlükte bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek, bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek nedir, bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek ne demek, bulmaca bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek, bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek tanımı, sözlük bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek, bulmacada bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek, sözlükte bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek ne, bulmaca sözlüğü 'bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek', bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek, bulmaca soruları bulgur ya da pirinçten çorba gibi yapılan bol soğanlı ve kırmızı biberli yiyecek