Budizm’e inanan, ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi bulmacada nedir?

Budizm’e inanan, ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Budizm’e inanan, ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Budizm’e inanan, ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi“ sorusuna cevap olarak “UPASAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi açıklaması, budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi, sözlükte budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi ne, budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi ne demek, sözlük budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi, budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi tanımı, bulmaca soruları budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi, bulmaca çözümü budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi, bulmaca sözlüğü 'budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi', bulmaca budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi, sözlükte budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi, bulmacada budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi, budizm’e inanan ama herhangi bir manastır tarikatından olmayan kişi nedir