Buddhacılıkta, Acı Hayatın Ve Varoluşun Bir Parçası bulmacada nedir?

Buddhacılıkta, Acı Hayatın Ve Varoluşun Bir Parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buddhacılıkta, Acı Hayatın Ve Varoluşun Bir Parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buddhacılıkta, Acı Hayatın Ve Varoluşun Bir Parçası“ sorusuna cevap olarak “DUKKHA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlük buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası, sözlükte buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası ne, bulmacada buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası, bulmaca buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası, sözlükte buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası, bulmaca sözlüğü 'buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası', buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası nedir, buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası tanımı, buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası ne demek, buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası açıklaması, bulmaca çözümü buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası, buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası, bulmaca soruları buddhacılıkta acı hayatın ve varoluşun bir parçası