Buğdaypası mantarının, tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu bulmacada nedir?

Buğdaypası mantarının, tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğdaypası mantarının, tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğdaypası mantarının, tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu“ sorusuna cevap olarak “KINACIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu, buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu, bulmaca sözlüğü 'buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu', sözlükte buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu ne, bulmaca buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu, buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu açıklaması, buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu nedir, bulmacada buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu, sözlük buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu, bulmaca soruları buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu, sözlükte buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu, buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu ne demek, buğdaypası mantarının tahıl bitkilerinin sap ve yapraklarında oluşturduğu tanımı