Buğdaygillerden, Kökü Hekimlikte İdrar Söktürücü Olarak Kullanılan Yabani Bir Bitki bulmacada nedir?

Buğdaygillerden, Kökü Hekimlikte İdrar Söktürücü Olarak Kullanılan Yabani Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğdaygillerden, Kökü Hekimlikte İdrar Söktürücü Olarak Kullanılan Yabani Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğdaygillerden, Kökü Hekimlikte İdrar Söktürücü Olarak Kullanılan Yabani Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “AYRIK OTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

bulmacada buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki, bulmaca soruları buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki, sözlükte buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki, buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki ne demek, bulmaca buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki, sözlükte buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki ne, sözlük buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki, bulmaca sözlüğü 'buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki', bulmaca çözümü buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki, buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki tanımı, buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki nedir, buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki açıklaması, buğdaygillerden kökü hekimlikte i̇drar söktürücü olarak kullanılan yabani bir bitki